ИЗБОРИ 2014

ИР 23 – София – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:27 | 0 Comment

ИР 23 – София – резултати

МАНДАТИ - 16 ГЕРБ: 1. Александър Руменов Ненков 2. Димитър Борисов Главчев 3. Валентин Алексиев Николов 4. Теодора Радкова Георгиева 5. Данаил Димитров Кирилов 6. Милена Цветанова Дамянова БСП: 1. Жельо more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 22 – Смолян – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:27 | 0 Comment

ИР 22 – Смолян – резултати

МАНДАТИ - 4 ГЕРБ: Даниела Атанасова Дариткова–Проданова БСП: Дора Илиева Янкова ДПС: Мустафа Сали Карадайъ АБВ: Петър Георгиев Кадиев Разпределение на действителните гласове № Партия, more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 21 – Сливен – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:26 | 0 Comment

ИР 21 – Сливен – резултати

МАНДАТИ - 6 ГЕРБ: Десислава Жекова Танева Галя Енева Захариева БСП: Таско Михайлов Ерменков ДПС: Янко Александров Янков ПФ: Петър Христов Петров АБВ: Иван Славов Иванов Разпределение на more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 20 – Силистра – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:25 | 0 Comment

ИР 20 – Силистра – резултати

МАНДАТИ - 4 ГЕРБ: Алтимир Емилов Адамов ДПС: Рамадан Байрам Аталай Невин Халил Хасан АБВ: Ростислав Светославов Павлов Разпределение на действителните гласове № Партия, Коалиция, more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 19 – Русе – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:24 | 0 Comment

ИР 19 – Русе – резултати

МАНДАТИ - 8 ГЕРБ: Пламен Дулчев Нунев Светлана Ангелова Найденова Свилен Филипов Иванов БСП: Христо Иванов Белоев ДПС: Ферихан Илиязова Ахмедова РБ: Румен Димитров Христов ББЦ: Георги more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 18 – Разград – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:23 | 0 Comment

ИР 18 – Разград – резултати

МАНДАТИ - 4 ГЕРБ: Валентин Стефанов Василев ДПС: Ахмед Реджебов Ахмедов Хасан Ахмед Адемов Нигяр Сахлим Джафер Разпределение на действителните гласове № Партия, Коалиция, more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 17 – Пловдив-област – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:22 | 0 Comment

ИР 17 – Пловдив-област – резултати

МАНДАТИ - 11 ГЕРБ: Методи Борисов Андреев Катя Николаева Попова (с преференция) Здравко Димитров Димитров Силвия Анастасова Хубенова БСП: Димитър Стоянов Дъбов Галин Неделчев more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 16 – Пловдив-град – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:21 | 0 Comment

ИР 16 – Пловдив-град – резултати

МАНДАТИ - 11 ГЕРБ: Менда Кирилова Стоянова Вежди Летиф Рашидов Стефан Иванов Дедев Атанас Иванов Ташков Димитър Николов Лазaров БСП: Георги Ченков Търновалийски ДПС: Венцислав Йорданов more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 15 – Плевен – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:20 | 0 Comment

ИР 15 – Плевен – резултати

МАНДАТИ - 9 ГЕРБ: Цецка Цачева Данговска Пламен Тачев Петров Владислав Тошков Николов БСП: Румен Василев Гечев Васил Миланов Антонов ДПС: Митхат Сабри Метин РБ: Найден Маринов more...

ИЗБОРИ 2014

ИР 14 – Перник – резултати

By at октомври 6, 2014 | 6:19 | 0 Comment

ИР 14 – Перник – резултати

МАНДАТИ - 4 ГЕРБ: Вяра Михайлова Церовска БСП: Валери Мирчев Жаблянов РБ: Валентин Любенов Павлов АБВ: Росица Йорданова Янакиева-Костадинова Разпределение на действителните more...

ИЗБОРИ 2014

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД