Кандидатски листи – Стара Загора

Posted by at 6:53 0 Comment Print

КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ – СТАРА ЗАГОРА

1. ПП ДРОМ

  • 1. Илия Янков Илиев
  • 2. Александрина Асенова Владова
  • 3. Радослава Красимирова Николова

2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет

  • 1. Николай Марков Василев

3. Политическа партия Движение Напред България

  • 1. Венина Димитрова Цонкова
  • 2. Румен Василев Руйчев

4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност

  • 1. Петър Владиславов Славов
  • 2. Мартин Петков Бойчев
  • 3. Иван Георгиев Лапчев
  • 4. Румен Стефанов Димитров
  • 5. Перуника Маринова Христова
  • 6. Генка Йорданова Йорданова
  • 7. Димитър Здравков Чорбаджиев
  • 8. Николай Стефанов Петков
  • 9. Елия Живкова Желязкова
  • 10. Сашко Начев Стоянов
  • 11. Самуил Искренов Вехов
  • 12. Велин Стефанов Кръстев

5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)

  • 1. Дончо Неделчев Дончев
  • 2. Господин Стоилов Попов
  • 3. Александър Чудомиров Тодоров
  • 4. Недка Дечева Кавръкова
  • 5. Антония Тенева Койчева
  • 6. Христо Руменов Станев

6. ВОЛЯ

  • 1. Кръстина Николова Таскова
  • 2. Андон Димов Дончев
  • 3. Николай Наков Наков
  • 4. Деян Пенев Велев
  • 5. Красен Колев Матев
  • 6. Иван Йорданов Банчев
  • 7. Светлана Николова Кунчева
  • 8. Калоян Ванев Димитров
  • 9. Ирена Лъчезарова Георгиева
  • 10. Митко Василев Иванов

7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ

  • 1. Живко Петков Калъчев

8. Коалиция АБВ – Движение 21

  • 1. Константин Василев Проданов
  • 2. Славянка Христова Христова
  • 3. Михни Люцканов Стоянов
  • 4. Мирена Владимирова Тонева
  • 5. Стоян Колев Стоянов
  • 6. Владислав Иванов Иванов
  • 7. Цвета Николова Иванова
  • 8. Живко Иванов Желязков
  • 9. Цанимир Тодоров Стефанов
  • 10. Мирослав Николаев Митев
  • 11. Деян Димитров Михнев
  • 12. Ивелина Иванова Димитрова
  • 13. Кольо Йорданов Михов
  • 14. Камен Данчев Йорданов
  • 15. Росица Минчева Михайлова

9. Движение за права и свободи – ДПС

  • 1. Халил Реджепов Летифов
  • 2. Шендоан Ремзи Халит
  • 3. Щилиян Велинов Велинов
  • 4. Мехмед Неджми Зейнел
  • 5. Тунджай Рамадан Йозтюрк
  • 6. Айше Алиева Маневска
  • 7. Орхан Кемалов Асанов
  • 8. Ферид Рюстемов Бекиров
  • 9. Елифе Юсеинова Кискинова
  • 10. Гюнай Месут Бекир
  • 11. Ридван Байрям Иляз
  • 12. Гюлджан Мюмюнали Дурмуш
  • 13. Сунай Селимов Селимов
  • 14. Вахдет Асанов Мехмедов
  • 15. Милена Дружемирова Тисова
  • 16. Ерай Назиф Мехмед
  • 17. Иван Енев Костадинов

10. БСП за БЪЛГАРИЯ

  • 1. Драгомир Велков Стойнев
  • 2. Георги Янчев Гьоков
  • 3. Спас Янев Панчев
  • 4. Иван Кръстев Кръстев
  • 5. Иван Стоянов Върляков
  • 6. Даниела Иванова Драгийска
  • 7. Васил Стефанов Самарски
  • 8. Пламен Станимиров Караджов
  • 9. Иван Христов Чолаков
  • 10. Донка Димова Симеонова
  • 11. Стефан Петров Шишков
  • 12. Стилиян Никифоров Аврамов
  • 13. Моника Божидарова Динева
  • 14. Диана Сивенова Михалева
  • 15. Златина Димова Иванова
  • 16. Борис Стефанов Боричев
  • 17. Петър Филипов Влахов
  • 18. Камен Ивов Мартинов
  • 19. Мариус Иванов Кирков
  • 20. Спас Ангелов Момов
  • 21. Теодора Ганчева Иванова

11. ПП ГЕРБ

  • 1. Емил Маринов Христов
  • 2. Борис Петков Кърчев
  • 3. Маноил Минчев Манев
  • 4. Радостин Радославов Танев
  • 5. Йоана Георгиева Йончева – Фильова
  • 6. Иван Станчев Станчев
  • 7. Димитър Желязков Димитров
  • 8. Росица Тенева Копривчина
  • 9. Николай Валериев Николов
  • 10. Деляна Добромирова Николова
  • 11. Заличен
  • 12. Пламен Тенев Русев
  • 13. Нели Иванова Калнева – Митева
  • 14. Бояна Тихомирова Танева
  • 15. Катерина Иванова Иванова
  • 16. Димо Колев Димитров
  • 17. Мирослав Пламенов Чобанов
  • 18. Петър Манов Манов
  • 19. Петя Кръстева Чакърова
  • 20. Иван Симеонов Монев
  • 21. Анелия Асенова Асенова
  • 22. Милен Динков Димитров

12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ

  • 1. Владимир Димитров Николов
  • 2. Минчо Иванов Ковачев
  • 3. Милена Кирова Иванова

13. Обединение ДОСТ

  • 1. Иса Емин Бесоолу
  • 2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева
  • 3. Сунай Реджеп Хаджъ
  • 4. Севим Хаккъ Юмерова
  • 5. Алиосман Басри Мурат
  • 6. Идает Юсеин Манафова
  • 7. Мехмед Назифов Кехайов
  • 8. Седат Сабри Изет
  • 9. Йоско Асенов Черкезов
  • 10. Илия Стефанов Ангелов
  • 11. Иван Дечев Стоянов
  • 12. Съби Стефанов Ангелов

14. ПП Възраждане

  • 1. Пламен Панайотов Пасков
  • 2. Пламена Христова Ангелова
  • 3. Тихомир Калинов Калинов

16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)

  • 1. Станислав Боянов Тодоров
  • 2. Атанас Владиславов Славов
  • 3. Заличен
  • 4. Стефан Ивов Стефанов
  • 5. Димитър Антонов Калдамуков
  • 6. Ивайло Тончев Тончев
  • 7. Младен Димитров Диков
  • 8. Лора Огнянова Георгиева-Матеева
  • 9. Антонина Минчева Душева
  • 10. Александър Евгениев Сандев
  • 11. Николай Сотиров Колев

17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО

  • 1. Маргарита Николаева Николова
  • 2. Антон Димов Андонов
  • 3. Гергана Величкова Микова
  • 4. Михаил Петров Михайлов
  • 5. Георги Янев Стойков
  • 6. Пламен Енчев Енев
  • 7. Иван Стоилов Къндров
  • 8. Красимир Симеонов Червилов
  • 9. Ива Веселинова Моллова
  • 10. Галин Динков Добрев
  • 11. Николай Величков Марков

18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия

  • 1. Стамен Нинов Стаменов
  • 2. Бойчо Кирилов Теофилов
  • 3. Милен Василев Събев

19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ

  • 1. Живко Делчев Делчев
  • 2. Детелина Иванова Делчева
  • 3. Стоил Петров Кайряков
  • 4. Калоян Денков Господинов

20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

  • 1. Ваня Христова Перпелиева
  • 2. Елена Боримирова Караславова
  • 3. Петко Илиев Маринов
  • 4. Светозар Маринов Иванов
  • 5. Милен Стоянов Киранчев

21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН

  • 1. Димитър Танев Танев
  • 2. Стоян Василев Абаджиев
  • 3. Александър Тодоров Христов
  • 4. Георги Павлов Димитров
  • 5. Христо Иванов Донев
  • 6. Цветослав Иванов Стоянов
  • 7. Любомира Петрова Касабова
  • 8. Иван Ганев Ганев
  • 9. Желязко Бонев Богданов
  • 10. Мирослав Георгиев Стефанов
  • 11. Ивелина Наскова Кедикова
  • 12. Иван Дойчев Вълчев
  • 13. Станимир Георгиев Радев
  • 14. Стоян Митев Методиев
  • 15. Кольо Господинов Колев
  • 16. Владимир Валентинов Василев
  • 17. Катя Недева Василева
  • 18. Орлина Крумова Димитрова
  • 19. Илияна Желязкова Ангелова
  • 20. Светлозар Иванов Радев
  • 21. Красимир Бойчев Койчев
  • 22. Мирела Красимирова Генова

22. Инициативен комитет

  • 1. Иван Стоянов Матев

 

ИЗБОРИ 2017

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД