Кандидатски листи – София област

Posted by at 6:50 0 Comment Print

КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ – СОФИЯ ОБЛАСТ

1. ПП ДРОМ

  • 1. ЯНКО ЩЕРЬОВ СЛАВЧЕВ
  • 2. СВЕТЛА ЮЛИЯНОВА ГЕОРГИЕВА

2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет

  • 1. Иван Цветанов Калоянов
  • 2. Мартин Бориславов Трифонов
  • 3. Борис Тодоров Колев
  • 4. Пенка Пенчева Захариева
  • 5. Васко Николов Велчев
  • 6. Георги Иванов Георгиев

3. Политическа партия Движение Напред България

  • 1. Зорница Атанасова Тодорова
  • 2. Николай Евлогиев Максимов
  • 3. Елица Борисова Илиева
  • 4. Борис Рашков Рашков

4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност

  • 1. Веселин Запрянов Николов
  • 2. Георги Лазаров Поповянски
  • 3. Христин Цветолюбов Савов
  • 4. Васил Петров Зашкев
  • 5. Ева Петрова Маринова
  • 6. Красимир Милчев Арнаутски
  • 7. Йонко Димитров Димитров
  • 8. Росен Кирилов Тодоров
  • 9. Велислав Димитров Йотов
  • 10. Григор Методиев Григоров
  • 11. Ангел Илиев Маринов

5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)

  • 1. Никола Костадинов Вучев
  • 2. Силвия Чернева Георгиева
  • 3. Димитър Цветанов Димитров
  • 4. Йордан Маринов Узунов
  • 5. Асен Ангелов Симеонов
  • 6. Рангел Димитров Димитров
  • 7. Константин Киров Киров
  • 8. Леонид Иванов Петров
  • 9. Ивайло Маринов Пеновски

6. ВОЛЯ

  • 1. Албена Владимирова Найденова
  • 2. Никола Иванов Николов
  • 3. Геновева Славова Нецова
  • 4. Биляна Василева Маринова
  • 5. Наталия Вълчева Петрова
  • 6. Борис Михайлов Славейков
  • 7. Елизабет Валентинова Зайончковска
  • 8. Красимир Живков Станков

7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ

  • 1. Анета Кръстева Иванова

8. Коалиция АБВ – Движение 21

  • 1. Пламен Маринов Ралчев
  • 2. Иван Костадинов Станков
  • 3. Емил Цветанов Атанасов
  • 4. Надежда Минчева Чорбанова
  • 5. Георги Борисов Кощров
  • 6. Цветан Иванов Миньовски
  • 7. Гани Стоянов Ганев
  • 8. Георги Сеферинов Георгиев
  • 9. Венцислав Росенов Николов
  • 10. Биляна Йорданова Геринска
  • 11. Веселин Петров Василев
  • 12. Анелия Тончева Такева
  • 13. Димитър Радославов Веселинов
  • 14. Лъчезар Борисов Лазов
  • 15. Георги Пламенов Сотиров
  • 16. Емилиян Димитров Иванов

9. Движение за права и свободи – ДПС

  • 1. РУСЛАН ВЕЛИКОВ КОЛАРОВ
  • 2. АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ МЕТОДИЕВ
  • 3. ЕМИЛ КИРИЛОВ ИВАНОВ
  • 4. МИЛЕНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА
  • 5. ТОНИ ТОДОРОВ ИВАНОВ
  • 6. ЗВЕЗДЕЛИН ВАСКОВ ДАНЧЕВ
  • 7. ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ
  • 8. РОСИЦА ДЕЙСТАНОВА СТЕФАНОВА
  • 9. ЦВЕТАН НИКОЛОВ НАЙДЕНОВ
  • 10. ПАВЛИН ИВАНОВ МАРКОВ
  • 11. ХАЛИТ ОСМАН САРАЧ
  • 12. ЯКО БОБЕВ БАНЧЕВ
  • 13. СТОЯН ГЕНЧЕВ СТОЯНОВ
  • 14. МУСИ СЛАВЧОВ СТОЯНОВ

10. БСП за БЪЛГАРИЯ

  • 1. Иван Ивайлов Ченчев
  • 2. Владимир Петров Александров
  • 3. Радослав Любчов Стойчев
  • 4. Боян Наков Ставрев
  • 5. Веселка Иванова Георгиева-Златева
  • 6. Стоянка Иванова Балова
  • 7. Игнат Гюров Гюров
  • 8. Емил Христов Найденов
  • 9. Маргарита Иванова Петкова
  • 10. Лало Георгиев Кирилов
  • 11. Асен Георгиев Георгиев
  • 12. Андон Милков Чулев
  • 13. Станислав Димитров Димитров
  • 14. Борислав Бойков Георгиев
  • 15. Весела Владимирова Иванова-Петрова
  • 16. Андрей Неделчев Андреев

11. ПП ГЕРБ

  • 1. Николина Панайотова Ангелкова
  • 2. Галя Симеонова Георгиева
  • 3. Мартин Владимиров Тинчев
  • 4. Валентин Мирчов Милушев
  • 5. Жоро Радоев Цветков
  • 6. Росица Иванова Тодорова
  • 7. Петър Христов Беков
  • 8. Росица Свиленова Итова
  • 9. Георги Стефанов Чобанов
  • 10. Николай Асенов Николов
  • 11. Васил Цветков Цветков
  • 12. Христо Цветанов Андреев
  • 13. Радослав Кирилов Костадинов
  • 14. Иван Димитров Стойнов
  • 15. Калин Христов Иванов
  • 16. Цвятко Николов Николов

12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ

  • 1. Васко Райчинов Йотов
  • 2. Асен Николов Караманчев
  • 3. Теодора Валентинова Симова
  • 4. Цветелина Тодорова Йотова

13. Обединение ДОСТ

  • 1. Мехмет Асан Хафъз-Сюлейман
  • 2. Омуртаг Аспарухов Караханов
  • 3. Янко Алдинов Афъзов

14. ПП Възраждане

  • 1. Анна Веселинова Пенкова
  • 2. Димо Георгиев Дренчев
  • 3. Александър Димитров Арангелов

16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)

  • 1. Борислав Димитров Сандов
  • 2. Миряна Георгиева Захариева
  • 3. Павел Борисов Николов
  • 4. Здравка Йорданова Йорданова
  • 5. Бойко Бойков Недялков
  • 6. Александър Василев Тодоров
  • 7. Наталия Миткова Цекова
  • 8. Аглика Илиева Крушовенска
  • 9. Здравко Минов Лесичков
  • 10. Петър Йорданов Василев
  • 11. Ивайло Александров Йосифов
  • 12. Варужан Вартан Апелян

17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО

  • 1. Явор Божилов Нотев
  • 2. Павлин Иванов Цветков
  • 3. Богомил Емилов Бранков
  • 4. Боян Рангелов Боянов
  • 5. Анелия Недялкова Велева
  • 6. Николай Андреев Борисов
  • 7. Цеца Христова Боцова
  • 8. Димитър Леков Маринов

18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия

  • 1. Тошко Витанов Тодоров
  • 2. Георги Ангелов Боршуков
  • 3. Божидар Стефанов Александров
  • 4. Георги Любомиров Желязков
  • 5. Маргарита Богданова Живкова
  • 6. Ирина Стоянова Петрова
  • 7. Стоян Трендафилов Миланов
  • 8. Тодорка Тодорова Герова
  • 9. Нонка Минкова Вълкова

19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ

  • 1. Станислав Иванов Косаков
  • 2. Велислава Петкова Петкова
  • 3. Пенка Стоянова Иванова
  • 4. Полина Любомирова Декова
  • 5. Дария Илиева Захариева
  • 6. Радослав Борисов Андонов

20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

  • 1. Георги Венелинов Георгиев
  • 2. Деница Георгиева Сеферинова
  • 3. Йордан Красимиров Гаврилов
  • 4. Валентин Асенов Христов
  • 5. Ганчо Костадинов Николов
  • 6. Сара Али-Реза Ароу
  • 7. Здравко Ангелов Манчев
  • 8. Георги Йорданов Милкин
  • 9. Валентин Стилиянов Стоянов
  • 10. Кристиян Пламенов Александров
  • 11. Заличен
  • 12. Йонка Младенова Величкова-Георгиева
  • 13. Мартин Славов Кехайов
  • 14. Лора Кирилова Пейчева
  • 15. Марио Сотиров Воденичаров
  • 16. Станислава Руменова Стаменкова-Владимирова

21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН

  • 1. Филип Симеонов Кирев
  • 2. Велислава Веселинова Костова
  • 3. Александър Тодоров Христов
  • 4. Георги Ангелов Стоев
  • 5. Николай Андреев Тодоров
  • 6. Наталия Васова Владова-Йорданова
  • 7. Цветанка Петкова Йотина
  • 8. Иван Димитров Гудев
  • 9. Радослав Венчев Орловски
  • 10. Костадин Димитров Николов
  • 11. Таня Евгениева Шолева
  • 12. Младен Тодоров Медаров
  • 13. Весела Тодорова Николова
  • 14. Запрян Стоименов Краешки
  • 15. Борислав Любомиров Виларов
  • 16. Марио Ивайлов Петров

 

ИЗБОРИ 2017

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД