5-ти избирателен район – ВИДИН

Posted by at 13:17 0 Comment Print

ИЗБРАНИ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ

 Nr в бюлетината
15 Владимир Цветанов Тошев
5
Михаил Райков Миков
Филип Стефанов Попов
 40 Петя Николова Раева

ВСИЧКИ КАНДИДАТ-ДЕПУТАТИ

Видин

ПП “Нова Алтернатива”

1. Марчело Пеков Манойлов

2. Бисер Кирилов Първанов

3. Венета Александрова Василева-Петкова

4. Дечо Георгиев Дечев

5. Светослав Пламенов Иванов

6. Мадлен Красимирова Стефанова

7. Калин Любомиров Николов

8. Силвия Иванова Харалампиева

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Александрина Стефанова Димитрова

2. Ирина Венциславова Пекова

3. Станко Маринов Ницов

4. Георги Емилов Георгиев

КП “Коалиция за България”

1. Михаил Райков Миков

2. Филип Стефанов Попов

3. Николина Йонова Ванчева

4. Емил Георгиев Андреев

5. Марияна Александрова Петрова

6. Димитър Чавдаров Велков

7. Добромир Филипов Тодоров

8. Мария Виденова Кръстева

КП “Център – Свобода и Достойнство”

1. Владимир Ангелов Борисов

2. Михаил Василев Михайлов

3. Мариана Борисова Иванова

4. Красимир Любенов Русинов

5. Габриела Цветанова Нешева

6. Пламен Миладинов Петров

7. Мартин Николов Дончев

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Наделина Николова Калпакова

2. Божидар Йорданов Соколов

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Петър Илиянов Кичашки

2. Павел Станев Михайлов

3. Радослав Георгиев Георгиев

4. Веселка Филаретова Тодорова

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Полина Михайлова Кирилова

2. Пламена Каменова Александрова

3. Ирена Иларионова Дочева

4. Людмил Митов Николов

5. Тихомир Кирилов Асенов

6. Мария Вилхем Спасова

ПП “Либерален Алианс”

1. Петя Тодоринова Диковска

2. Биляна Василева Маринова

3. Иван Кирилов Лозанов

ПП “Християн-Социален Съюз”

1. Гриша Василев Господинов

2. Богдан Тодоров Гешев

3. Росен Динков Карамфилов

4. Елена Стефанова Еленкова

ПП “Атака”

1. Емил Тодоров Лилов

2. Йордан Василев Йорданов

3. Ваньо Петков Иванов

4. Лъчезар Асенов Кръстев

ПП “ГЕРБ”

1. Владимир Цветанов Тошев

2. Любомила Станиславова Станиславова

3. Цветан Илиев Асенов

4. Албена Николова Георгиева

5. Александър Иванов Александров

6. Георги Борисов Георгиев

7. Милен Пламенов Милчев

8. Лада Димитрова Панчева-Ангелова

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Кристияна Методиева Петрова

2. Яни Емилов Велизаров

3. Емил Благоев Димитров

4. Соня Кирилова Мачорска

5. Наташа Рузвелтова Иванова

6. Десислава Венелинова Йорданова

7. Валери Иванов Василев

8. Петя Венчева Тодорова

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Стефан Радков Тодоров

2. Тодор Кирилов Цеков

3. Сашка Владимирова Велкова

4. Десислав Димитров Николов

5. Мадлена Венциславова Радулова

6. Николай Страхилов Теодосиев

7. Миглена Валентинова Миткова-Рашкова

8. Николай Кирилов Янев

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”

1. Ангел Данчев Ранчински

2. Петко Йорданов Кирков

3. Огнян Йорданов Цветанов

4. Тихомир Вълчев Найденов

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Владислав Добрев Диков

2. Вероника Добрева Вълчева

ПП “Средна Европейска Класа”

1. Николай Михайлов Въжаров

2. Рени Мишова Тасева

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Емил Григоров Илиев

2. Петко Недялков Капитански

3. Васил Иванов Христов

4. Венцислав Емилов Илиев

5. Иван Василев Иванов

ПП “Лидер”

1. Велко Илиев Велков

2. Цветанка Браткова Петрова

3. Владимир Петров Живков

4. Тошко Ангелов Тодоров

5. Пламен Викторов Стоянов

6. Бранимир Лазаров Меицов

7. Ивайло Руменов Иванов

8. Румен Асенов Петров

ПП “Зелените”

1. Надя Райчева Балабанова

2. Стоян Димитров Йотов

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Момчил Викторов Станков

2. Таня Йорданова Георгиева

3. Кристиян Красимирова Кръстева

4. Наталия Найденова Ангелова

5. Вергиния Стефанова Предова

6. Иван Еленков Русков

ПП “Другата България”

1. Владимир Иванов Иванов

2. Диана Гервасова Димитрова

3. Николай Ангелов Цветков

4. Изабел Стефанова Борисова

ПП “Българската Левица”

1. Димитър Генчев Пейков

2. Иво Иванов Цанков

3. Ненчо Илиев Нешев

4. Добринка Иванова Конярова

5. Павел Симеонов Павлов

6. Свилен Русев Георгиев

ПП “Кауза България”

1. Красимир Илиев Михайлов

2. Веска Димитрова Илиева

3. Добрин Николаев Мирчев

4. Стефчо Любенов Първанов

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Павел Димитров Паунов

2. Антоанета Живкова Георгиева

3. Емил Вадимов Мушанов

4. Светлана Миткова Бежанова

5. Вилхелм Миленков Елисеев

6. Юлиян Боянов Иванов

7. Нора Иларионова Дочева

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”

1. Албена Петкова Борисова

2. Венцислав Божилов Кърпачев

3. Миловичко Йонов Маринов

4. Борислав Хинков Бочев

5. Павел Иванов Трифонов

6. Стоян Костадинов Ефендийски

КП “Българска Пролет”

1. Цветан Димитров Стоянов

2. Здравко Георгиев Караиванов

3. Вехби Юксел Малкоч

КП “Горда България”

1. Давид Леон Леви

2. Антонио Боянов Кузманов

3. Магдалена Иванова Иванова

4. Цветелина Здравкова Бурназова

5. Росен Янчев Тодоров

ПП “Глас Народен”

1. Филип Иванов Тошев

2. Васил Борисов Громков

3. Мария Ангелова Димитрова

4. Любка Михайлова Мишева

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Петя Николова Раева

2. Петър Ванчев Тодоров

3. Росен Николов Караджов

4. Георги Иванов Георгиев

ПП “Единна Народна Партия”

1. Димитър Василев Владимиров

2. Йордана Николова Недкова

3. Деница Ангелова Тодорова

4. Цветомир Симеонов Симеонов

ПП “Съюз на Комунистите в България”

1. Емил Рангелов Донков

 

Без категория ОБЛАСТ ВИДИН

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД