11-ти избирателен район – ЛОВЕЧ

Posted by at 13:25 0 Comment Print

ИЗБРАНИ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ

 Nr в бюлетината
15
Корнелия Добрева Маринова
Николай Нанков Нанков
5
Димитър Ангелов Горов
Емил Димитров Райнов
 14 Кирил Красимиров Колев

ВСИЧКИ КАНДИДАТ-ДЕПУТАТИ

Ловеч

ПП “Нова Алтернатива”

1. Веселин Иванов Иванов

2. Николай Петков Нейков

3. Елена Николаева Матакова

4. Тодор Димов Георгиев

ПП “Демократическа Партия”

1. Катя Атанасова Христова

2. Пламен Симеонов Донев

3. Елизабет Марио Стоянова

4. Нели Валентинова Николова-Деянова

5. Рени Миткова Митева-Маринова

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Венцислав Ангелов Тоцев

2. Иван Цанов Иванов

3. Пенка Натова Таслакова

4. Сергей Иванов Станчев

5. Лазар Цочев Лалев

6. Игнат Петков Ерелийски

7. Емил Михайлов Еврев

8. Цвятко Гечев Цвятков

9. Васко Тодоров Здравков

КП “Коалиция за България”

1. Емил Димитров Райнов

2. Димитър Ангелов Горов

3. Ивайло Стилиянов Иванов

4. Цецка Димитрова Петкова

5. Васил Стоянов Василев

6. Валентина Янкова Митева

7. Владимир Николаев Василев

8. Искрен Маринов Йотов

9. Росен Любенов Веселинов

КП “Център – Свобода и Достойнство”

1. Красимир Илиев Гунешки

2. Огнян Миленов Минчев

3. Петър Найденов Велков

4. Юлияна Методиева Хаджиева

5. Иванка Минкова Гайдарска

6. Тодор Колев Радев

7. Николай Христов Кочев

8. Атанас Русинов Сираков

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Ирина Лозанова Първанова-Димитрова

2. Минчо Христов Христов

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Михаил Николаев Шишков

2. Татяна Дачкова Димова

3. Мария Димитрова Нанкова

4. Валентин Цветанов Иванов

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Георги Николов Митев

2. Иван Донев Арабаджиев

3. Венелин Никифоров Йорданов

4. Любомир Стефанов Банчев

5. Красимира Маринова Райковска

6. Деян Станимиров Станчев

ПП “Либерален Алианс”

1. Пламен Трифонов Христов

2. Наталия Вълчева Петрова

ПП “Християн-Социален Съюз”

1. Боян Цонев Маринов

2. Людмила Еленчова Бързанова

3. Владимир Стоянов Илиев

4. Антон Спасов Костов

5. Георги Колев Колев

ПП “Атака”

1. Венцислав Асенов Лаков

2. Кирил Красимиров Колев

3. Михаил Петков Миков

4. Надя Георгиева Вълкова

5. Румен Симеонов Русанов

6. Ивайло Иванов Димитров

ПП “ГЕРБ”

1. Корнелия Добрева Маринова

2. Николай Нанков Нанков

3. Илиян Тодоров Тодоров

4. Невенка Георгиева Антонова

5. Мадлена Цветанова Бояджиева-Ничева

6. Цветан Борисов Георгиев

7. Симо Петров Иванов

8. Тодор Пламенов Петров

9. Андрей Димитров Моврадинов

10. Росица Димитрова Маринова

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Илиян Петров Кинов

2. Татяна Петкова Тодорова

3. Стефан Димитров Мичев

4. Иван Радомиров Недков

5. Иван Жоров Маринов

6. Георги Иванов Генчев

7. Поля Стефанова Стоянова

8. Стела Димитрова Добрева

9. Петя Цочева Станева

10. Атанаска Тодорова Веселинова

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Пенко Найденов Пенков

2. Боян Тончев Владовски

3. Николай Цветанов Недков

4. Тихомир Йорданов Лилов

5. Наталия Петкова Йовчева

6. Веселин Цветанов Дренски

7. Меглена Йотова Минкова-Иванова

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”

1. Тихомир Петков Георгиев

2. Надежда Драгомирова Симеонова

3. Поля Минкова Колева

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Петър Георгиев Петров

2. Денислав Пепов Дончев

3. Соня-Спаска Минкова Цончева

4. Надя Захариева Харалампиева

ПП “Средна Европейска Класа”

1. Мария Тошкова Немска

2. Цветозар Семьонов Ценов

3. Николай Нанков Василев

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Филип Стоянов Банов

2. Красимир Стоянов Русанов

ПП “Лидер”

1. Светлана Михайловна Йорданова

2. Петко Доротеев Петков

3. Игнат Иванов Игнатов

4. Малина Цанова Росманова

5. Бонка Минкова Петкова

ПП “Зелените”

1. Георги Антонов Антонов

2. Наталия Петрова Димитрова-Попова

3. Георг Георгиев Тупарев

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Калин Тодоров Янакиев

2. Петър Димитров Магеранов

3. Анна Василева Тодорова

4. Светлана Йорданова Тонкова

5. Христо Петков Кадийски

6. Десислава Петкова Николова

ПП “Българската Левица”

1. Румен Стоянов Йорданов

2. Лъчезар Василев Цолов

3. Теменуга Чавдарова Белева

4. Павел Райков Павлов

5. Димитрина Траянова Боева

6. Тодор Илиев Цачев

ПП “Кауза България”

1. Катя Георгиева Божинова

2. Ангел Маринов Заимов

3. Илиян Ангелов Илиев

4. Ива Йорданова Тодорова

5. Янита Петкова Янкова

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Емил Киров Йорданов

2. Валентин Николов Узунов

3. Свилен Цонев Андреев

4. Галина Любенова Стоянова

5. Драгомир Петров Кавалски

6. Младен Максимов Пелов

7. Цанко Йорданов Петров

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”

1. Огнян Динчев Динчев

2. Петър Илиев Петров

3. Петър Величков Величков

4. Петър Георгиев Сълковски

5. Людмил Величков Лалев

6. Галина Петкова Иванова

7. Румен Пенков Терзийски

8. Петър Игнатов Савчев

9. Николай Василев Боляров

10. Дияна Василева Нейкова

КП “Българска Пролет”

1. Симеон Алексиев Йосифов

2. Михаил Иванов Марков

3. Марияна Тотева Метева

4. Симеон Софрониев Кръстев

КП “Горда България”

1. Владимир Тодоров Маринов

2. Мирослав Тодоров Цаков

3. Валя Тошкова Петрова

4. Орфей Юриев Александров

5. Огнян Атанасов Христов

6. Веселин Стефков Веселинов

7. Николай Денчев Иванов

8. Христофор Цвятков Христов

9. Петя Николаева Белевска

10. Бисер Иванов Петков

ПП “Глас Народен”

1. Валентина Петрова Йочева

2. Даниел Петров Спасов

3. Данаил Иванов Щърбанов

4. Иван Петков Петков

5. Мирослав Атанасов Вълков

ПП “Български Земеделски Народен Съюз”

1. Поля Максимова Петкова

2. Преслав Пламенов Газдов

3. Свилен Илиев Димитров

4. Ивелина Николаева Илиева

5. Стилиян Ачков Тодоров

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Мустафа Сали Карадайъ

2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева

3. Юнал Джелалов Мъстънов

4. Момчил Алиянов Гаджалов

5. Ертан Хюсеин Хасан

6. Ренета Адрианова Романова

7. Ибрахим Ахмедов Абдиев

8. Теодор Антонов Арсов

9. Ангел Маринов Костов

ПП “Национално Движение Единство”

1. Иван Ангелов Чаушев

2. Александър Валентинов Дамянов

ПП “Единна Народна Партия”

1. Анатоли Дамянов Асенов

2. Деница Ангелова Тодорова

3. Цветомир Симеонов Симеонов

ПП “Съюз на Комунистите в България”

1. Тодор Василев Топалски

2. Цецка Георгиева Цветанова

3. Пенка Стоянова Щъркова

 

Без категория ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД