12-ти избирателен район – МОНТАНА

Posted by at 13:26 0 Comment Print

ИЗБРАНИ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ

 Nr в бюлетината
15
Златко Димитров Тодоров
Искра Фидосова Искренова
5
Младен Петров Червеняков
Румен Маринов Йончев
 14 Адриан Христов Асенов

ВСИЧКИ КАНДИДАТ-ДЕПУТАТИ

Монтана

ПП “Нова Алтернатива”

1. Панталей Младенов Младенов

2. Георги Тодоров Георгиев

3. Петко Илиев Петков

4. Камелия Тодорова Кирилова

5. Евгения Иванова Котева

6. Ангелина Георгиева Янева

ПП “Демократическа Партия”

1. Николай Иванов Христов

2. Иван Атанасов Иванов

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Галина Асенова Василева

2. Иван Георгиев Аврамов

3. Никола Михайлов Стоянов

4. Пенка Георгиева Стаменова

5. Йордан Петров Петров

6. Нина Цветкова Ненова-Цветкова

7. Иван Симеонов Василев

КП “Коалиция за България”

1. Младен Петров Червеняков

2. Румен Маринов Йончев

3. Илиян Ангелов Тимчев

4. Валя Любомирова Цветкова

5. Камен Цветанов Каменов

6. Емилия Петрова Цветанова

7. Георги Сашков Младенов

8. Вельо Цветанов Велев

9. Иво Димитров Цакански

КП “Център – Свобода и Достойнство”

1. Данаил Кирилов Видолов

2. Диляна Олегова Славкова

3. Цветан Крумов Георгиев

4. Димитър Цветанов Димитров

5. Иван Венциславов Иванов

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Зарко Маринов Гогов

2. Цветан Василев Димитров

3. Петьо Езекиев Костодинов

4. Иван Гаврилов Иванов

5. Иванка Никодимова Гаврилова

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Свилен Стефанов Колев

2. Сибила Йорданова Василева

3. Кирил Марков Рангелов

4. Стефан Младенов Калафатов

5. Снежана Боркова Петрова

6. Ивайло Митков Сотиров

7. Цветлин Ненчев Александров

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Методи Иков Рангелов

2. Елза Димитрова Петрова

3. Красимир Божидаров Крумов

4. Горан Милетиев Беремлийски

5. Иван Илиянов Иванов

6. Иван Мартинов Тодоров

ПП “Либерален Алианс”

1. Елизабета Кръстева Тодорова

2. Деян Пенев Велев

3. Наталия Велева Тодорова

ПП “Християн-Социален Съюз”

1. Найден Каменов Рангелов

2. Клара Петкова Манчева

3. Цветко Илиев Цветков

4. Виктор Асенов Аврамов

5. Емил Каменов Димитров

6. Лазар Тодоров Джоджов

7. Веска Петрова Цветкова

8. Иван Димитров Каменов

ПП “Атака”

1. Адриан Христов Асенов

2. Румен Иванов Ерменков

3. Аврам Рафаилов Аврамов

4. Борислав Минков Герасимов

5. Ивайло Петров Иванов

6. Борислав Димитров Петров

7. Лъчезар Любомиров Лазаров

8. Мирослав Максимов Димитров

9. Людмил Рангелов Софрониев

10. Мариян Николаев Календаров

ПП “ГЕРБ”

1. Искра Фидосова Искренова

2. Златко Димитров Тодоров

3. Петър Илиев Якимов

4. Камелия Милчева Арсенова

5. Росен Иванов Белчев

6. Ивайло Иванов Петров

7. Веселин Иванов Николов

8. Ани Ангелова Стаменова

9. Красимир Петьов Каладжов

10. Христо Йорданов Кастрев

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Бисерка Борова Петрова

2. Зафир Илиев Замфиров

3. Венислава Ангелова Замфирова

4. Людмила Петрова Петрова

5. Радослав Бориславов Борисов

6. Младен Василев Аврамов

7. Иван Василев Иванов

8. Илия Кунчов Димитров

9. Красимир Генадиев Филипов

10. Стефан Трифонов Стефанов

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Иванка Дончева Делева

2. Явор Кирилов Аврамов

3. Иван Радославов Стоянов

4. Радослава Емилова Асенова-Крумова

5. Цветелина Георгиева Николова

6. Иво Йорданов Томов

7. Илияна Олегова Георгиева

8. Румяна Георгиева Кирилова

9. Найден Руменов Младенов

10. Николай Иванов Христов

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”

1. Роман Марианов Пещерски

2. Йоанна Тодорова Иванова

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Александър Венелинов Кръстев

2. Юлий Григоров Абаджиев

3. Илия Георгиев Илиев

4. Иван Иванов Кънчев

5. София Атанасова Тодорова

6. Росица Кръстева Иванова

7. Валери Борисов Павлов

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Орлин Николов Алексиев

2. Славчо Цветанов Георгиев

3. Станислав Манев Иванов

4. Петя Димитрова Йошкова

ПП “Лидер”

1. Борислав Любенов Великов

2. Христо Георгиев Костов

3. Валери Тимов Георгиев

4. Десислава Викторова Александрова

5. Емил Любенов Тодоров

6. Димчо Тодоров Стефанов

7. Красимир Жоров Иванов

ПП “Зелените”

1. Петко Димитров Цветков

2. Росен Димитров Василев

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Росица Желязкова Рачева

2. Радостина Славчова Чернева

3. Ивайло Димитров Рангелов

4. Надя Ангелова Горанова

5. Хари Първанов Александров

6. Пламен Георгиев Мечков

7. Даниел Митов Дашов

ПП “Другата България”

1. Румен Димитров Ангелов

2. Христо Косев Христов

ПП “Българската Левица”

1. Валтер Стефанов Аспарухов

2. Илия Сашков Илиев

3. Иво Здравков Николов

4. Илияна Петкова Михайлова

5. Боян Крумов Кръстев

6. Ани Веселинова Георгиева

ПП “Кауза България”

1. Петър Трифонов Петров

2. Емилия Иванова Първанова

3. Светлин Каменов Гаврилов

4. Тихомир Атанасов Гаврилов

5. Виктор Иванов Петков

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Иво Димитров Гигов

2. Милена Тодорова Тодорова

3. Стилиян Христов Каменов

4. Иван Кирилов Иванов

5. Бранимир Крумов Видин

6. Димитър Илиев Иванов

7. Теодора Петрова Николова

8. Юлия Робинзонова Каменова

9. Галя Иванова Павлова

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”

1. Калин Петров Балкански

2. Георги Кръстев Георгиев

3. Любомир Иванов Давидков

4. Тодор Крумов Тодоров

5. Михаил Иванов Михайлов

КП “Българска Пролет”

1. Бойко Евгениев Ноев

2. Атанаска Антимова Павлова

3. Виктор Венелинов Милев

4. Бойка Иванова Цветанова

5. Силвана Ангелова Цветанова

КП “Горда България”

1. Радослав Маринов Пашов

2. Клара Пламенова Илиева

3. Радостинка Христова Ерменкова

4. Ангел Тодоров Василев

5. Стефан Апостолов Рибагин

6. Мариян Страхилов Иванов

ПП “Глас Народен”

1. Андрей Първанов Бояджиев

2. Михаела Августова Иванова

3. Александра Светланова Димитрова

ПП “Български Земеделски Народен Съюз”

1. Борис Ангелов Борисов

2. Емилия Борисова Коцева

3. Красимир Йорданов Анастасов

4. Мадлена Апостолова Илиева

5. Веска Тодорова Койчева

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Цветан Славейков Цветанов

2. Емил Алексиев Тодоров

3. Ганчо Бургазов Мончев

4. Янко Руменов Евгениев

5. Милена Младенова Венелинова

6. Ася Станимирова Арсенова

7. Веселин Валентинов Георгиев

8. Алтънай Фейзиева Салиева

9. Емил Цветанов Гогов

10. Силвия Николова Борисова

ПП “Национално Движение Единство”

1. Илари Евстатиев Дунин

ПП “Партия на Българските Жени”

1. Таня Георгиева Георгиева

2. Светла Емилова Ангелова

ПП “Единна Народна Партия”

1. Надя Димитрова Миронова

2. Аврам Василев Кажалянски

3. Елка Ангелова Лозанова

4. Даниел Благоев Николов

5. Диляна Цветанова Пелова

6. Сашка Вескова Спасова

ПП “Съюз на Комунистите в България”

1. Цветан Симеонов Цветков

2. Емил Рангелов Донков

3. Вилма Петрова Младенова

 

Без категория ОБЛАСТ МОНТАНА

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД