17-ти избирателен район – ПЛОВДИВ ОБЛАСТ

Posted by at 13:32 0 Comment Print

ИЗБРАНИ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ

 Nr в бюлетината
15
Здравко Димитров Димитров
Николай Петков Петков
Павел Андреев Гуджеров
Силвия Анастасова Хубенова
5
Петър Василев Мутафчиев
Пламен Василев Славов
Маргарита Асенова Стоилова
Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
 40 Джевдет Ибрям Чакъров
 14 Магдалена Ламбова Ташева

ВСИЧКИ КАНДИДАТ-ДЕПУТАТИ

Пловдив-област

ПП “Нова Алтернатива”

1. Любомир Димитров Аргиров

2. Елена Николаева Матакова

3. Йордан Миладинов Васев

4. Недялко Рашков Рашков

5. Пламен Стефанов Въргов

6. Ганчо Стефанов Райчинов

7. Владимир Георгиев Панайотов

8. Красимир Георгиев Михайлов

9. Мирослава Стефанова Загарова

10. Стоянка Иванова Ганчозова

ПП “Демократическа Партия”

1. Христо Николов Ганев

2. Атанас Маринов Йосифов

3. Бойка Станчева Балтаджиева

4. Георги Димитров Диев

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Валентин Кирилов Касабов

2. Димо Христов Желязков

3. Димитър Йорданов Димитров

4. Андон Боянов Андонов

5. Стефан Янчев Янчев

6. Иван Христев Донев

7. Делчо Костадинов Динков

8. Иво Симеонов Коройчев

9. Тошко Николов Дръндев

10. Георги Димитров Ламбов

11. Наталия Павлова Иванова

12. Костадин Иванов Иванов

13. Галина Стефанова Стефанова

14. Стефан Стаев Илевски

15. Боян Димитров Ганев

16. Сашо Георгиев Радев

17. Александрина Стефанова Димитрова

КП “Коалиция за България”

1. Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

2. Румен Василев Стоянов

3. Петър Василев Мутафчиев

4. Пламен Василев Славов

5. Маргарита Асенова Стоилова

6. Атанас Димитров Телчаров

7. Милена Иванова Христова

8. Деян Филчев Дойнов

9. Светла Димитрова Янчева

10. Дарина Георгиева Шишкова

11. Иван Бонев Шиков

12. Щерю Тянчев Царев

13. Веселин Паскалев Лятев

14. Запрян Трифонов Христев

15. Екатерина Георгиева Гешева

16. Милко Генов Сарафов

17. Траян Вълков Йончев

18. Нина Найденова Найденова

19. Атанас Красимиров Тумбалев

20. Здравко Данаилов Данаилов

21. Енко Георгиев Найденов

22. Димитър Методиев Петров

КП “Център – Свобода и Достойнство”

1. Кемал Мустафов Тинев

2. Рупен Оханес Крикорян

3. Ердуан Сали Мехмед

4. Таня Тодорова Петкова-Даскалова

5. Румен Илиев Манолов

6. Георги Йорданов Ников

7. Али Хюсеин Мехмедкяйе

8. Нестор Гърдев Фортунов

9. Аляйдин Гюнеров Милязимов

10. Йорданка Георгиева Щърбева

11. Асан Таасин Топал

12. Христо Алексиев Алексиев

13. Владимир Костадинов Гаджуров

14. Милко Георгиев Хаджиев

15. Даниела Николаева Райкова

16. Светлана Димитрова Денева

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Величка Нанкова Христева

2. Вилям Иванов Гетов

3. Христина Стефанова Землякова

4. Зоя Маринова Шекеримова

5. Иван Котов Атанасов

6. Ели Маринова Спирова

7. Борислав Траянов Събев

8. Ивайло Богданов Мирчев

9. Благовест Иванов Паунов

10. Стефан Димитров Ночев

11. Стефка Ангелова Ангелова

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Румен Василев Кривицки

2. Борис Николов Николов

3. Йорданка Рангелова Бекирска-Димитрова

4. Иван Василев Кочев

5. Йордан Николов Божков

6. Гергана Димова Янева

7. Димитър Стоянов Дудов

8. Десислава Тодорова Иванова

9. Деница Огнянова Казакова

10. Запрян Петров Димитров

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Петя Ставрева Ставрева

2. Антон Дзанев Минев

3. Цветан Венциславов Манчев

4. Никола Петров Георгиев

5. Йордан Йорданов Райчев

6. Паскал Ангелов Терзиев

7. Георги Димитров Пилев

8. Йордан Иванов Каймаканов

9. Снежана Борисова Сутулова

10. Любен Николов Насев

11. Атанас Николов Шопов

ПП “Либерален Алианс”

1. Младен Ангелов Богданов

2. Галина Маринова Николова

3. Гюлбие Хюсеинова Мерданова

4. Тихомир Иванов Иванов

ПП “Християн-Социален Съюз”

1. Пламен Захариев Зарков

2. Борислав Яворов Нотев

3. Мирослав Иванов Попов

4. Мариям Етварт Палабийкян

5. Мария Василкова Гърбавилова

6. Иван Кирилов Юруков

ПП “Атака”

1. Магдалена Ламбова Ташева

2. Ради Николов Стоянов

3. Иванка Тодорова Милева

4. Емануил Крумов Иванов

5. Веселин Тодоров Божков

6. Славка Георгиева Диманова

7. Йордан Иванов Алексиев

8. Петър Йонков Точев

9. Христо Видолов Топалов

10. Иван Йосифов Череджийски

11. Иван Йовков Лачев

ПП “ГЕРБ”

1. Здравко Димитров Димитров

2. Силвия Анастасова Хубенова

3. Николай Петков Петков

4. Павел Андреев Гуджеров

5. Христо Грудев Грудев

6. Ангел Илков Ангелов

7. Анести Атанасов Тимчев

8. Ангел Николов Драганов

9. Гергана Трендафилова Трендафилова

10. Елица Иванова Данева

11. Петко Танчев Чочев

12. Катя Николаева Попова

13. Атанас Генов Балкански

14. Пламен Иванов Райчев

15. Станислав Тодоров Стайков

16. Пенка Василева Караиланска

17. Катя Любенова Алова

18. Рангел Георгиев Матански

19. Костадин Димитров Царев

20. Дария Николова Кискинова

21. Вяра Атанасова Стоева

22. Милен Иванов Дончев

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Иван Богомилов Маринов

2. Чавдар Симеонов Пантев

3. Атанас Николов Христов

4. Запрянка Василева Ходжева

5. Жанета Димитрова Стоилова

6. Недялко Атанасов Георгиев

7. Михаил Симеонов Докторов

8. Васко Здравков Алабинов

9. Стефан Костадинов Божков

10. Румен Христов Балджийски

11. Наско Николов Пирянков

12. Иванка Костадинова Манева

13. Атанаска Сотирова Илиева

14. Николинка Веселинова Велева

15. Пройчо Христов Пройчев

16. Петя Петрова Димитрова

17. Галина Петрова Вълчева

18. Борислава Стоянова Петлешкова

19. Марко Нейков Марков

20. Калин Георгиев Драгнев

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Стефан Йорданов Послийски

2. Пламен Петров Телбийски

3. Васко Пламенов Вътев

4. Васил Димитров Костадинов

5. Василка Тодорова Йотова

6. Борислав Кирилов Карагеоргиев

7. Георги Николов Попов

8. Александър Маиров Сиди

9. Красимир Емилов Чукалов

10. София Георгиева Ангелова

11. Иван Атанасов Узунов

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”

1. Катя Христова Стайкова

2. Аврам Георгиев Аврамов

3. Цонка Неделчева Балабанова

4. Дерлис-Иван Оскар Рамирес

5. Костадин Делков Плачков

6. Борис Александров Тонков

7. Пенка Георгиева Стефанова

8. Светомир Николов Кръстев

9. Стойко Луков Огорялков

10. Иванка Стоянова Георгиева

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Атанас Димитров Караиванов

2. Георги Петров Георгиев

ПП “Средна Европейска Класа”

1. Албена Вескова Димитрова

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Гатфан Абдулрахман Харуил

2. Атанас Емилов Атанасов

3. Недялко Минков Танев

ПП “Лидер”

1. Владимир Маринов Маринов

2. Тодор Петков Христев

3. Георги Андонов Какалов

4. Никола Георгиев Ликов

5. Васил Щерев Кузев

6. Анастас Димитров Нейков

7. Даниела Тодорова Пирянкова

8. Асен Петков Петков

9. Георги Иванов Георгиев

10. Лазар Стоянов Бекирски

11. Величко Георгиев Димитров

12. Николай Йорданов Недев

13. Иван Венков Изамски

14. Станислав Василев Запрянов

ПП “Зелените”

1. Гавраил Василев Гавраилов

2. Иван Филипов Ванчев

3. Кристина Иванова Върбанова

4. Андрей Христов Ралев

5. Костадин Стефанов Деянов

6. Димо Стефанов Стефанов

7. Красимир Георгиев Вълчев

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Георги Веселинов Иванов

2. Христо Димитров Русков

3. Илия Борисов Динкин

4. Дора Георгиева Андонова

5. Тодор Стоянов Попов

6. Асанишик Халим Салим

7. Васил Георгиев Новаков

8. Тодор Димитров Бозев

9. Борислава Христова Тонева

10. Пенка Петрова Дишлянова

11. Диана Димитрова Генова

ПП “Другата България”

1. Благовест Иванов Колев

2. Румяна Златкова Димитрова

3. Стефан Николаев Атанасов

4. Диана Кирилова Балджиева

5. Ненко Ангелов Вранков

6. Евелин Тодоров Николов

7. Георги Йорданов Николов

8. Цветан Бойков Топалов

9. Байрям Сали Исмаил

10. Мая Тодорова Сабриева

11. Мюмюн Енвер Байрям

ПП “Българската Левица”

1. Маргарита Милева Милева

2. Живко Божидаров Генчев

3. Гергана Георгиева Прасева

4. Страхил Манолов Пранджев

5. Стоянка Кръстева Пенева

6. Илия Николов Хайгъров

7. Костадин Стоянов Кукунов

8. Иван Димов Хаджиев

9. Владимир Димитрович Митрофанов

10. Валери Димитров Гаралиев

11. Иван Тодоров Стоименов

ПП “Кауза България”

1. Лазар Георгиев Пранджев

2. Галина Петкова Славчева

3. Илия Димитров Йончев

4. Атанас Йорданов Христев

5. Росица Иванова Стойкова

6. Диана Стефанова Кировска

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Димитър Танев Танев

2. Веска Александрова Дункова

3. Павел Ангелов Гимишев

4. Анастас Рангелов Димитров

5. Таня Аврамова Вълчанова

6. Димитър Георгиев Андонов

7. Петранка Иванова Арабаджийска-Саид

8. Нено Драгнев Виришапков

9. Савина Константинова Дамова

10. Елена Иванова Хаджийска

11. Атанас Стойков Тонков

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”

1. Иван Стоянов Варадинов

2. Тодор Добринов Сейзински

3. Петър Йорданов Даянов

4. Екатерина Атанасова Апостолова

5. Петър Георгиев Кузмов

КП “Българска Пролет”

1. Вяра Гришина Зафирова

2. Зорка Димитрова Карова

3. Неделина Наскова Радева

4. Владимир Димитров Милушев

5. Стоян Иванов Рачев

6. Борис Димитров Ботов

7. Димитър Георгиев Чукалов

8. Йончо Трифонов Йончев

9. Йордан Атанасов Иванов

10. Петър Каменов Каров

КП “Горда България”

1. Константин Димитров Маджаров

2. Теодора Александрова Лечева

3. Кяние Ашимова Хюсеинова

4. Преслава Димчева Аризанова-Първанова

5. Гено Бончев Генов

6. Деан Минчев Банев

7. Стефка Михайлова Димитрова-Михайлова

8. Ивелина Георгиева Стойчева

ПП “Глас Народен”

1. Костадин Илиев Владимиров

2. Златко Кръстев Атанасов

3. Росен Венциславов Кирилов

4. Стефка Ангелова Кацарова

5. Васил Ангелов Толчев

6. Петър Мирославов Граматиков

7. Георги Николов Кольковски

8. Марияна Костадинова Петковска

9. Росица Сашева Янева

10. Венета Невенова Рунчева

11. Христо Янков Ножаров

ПП “Български Земеделски Народен Съюз”

1. Тодор Колев Кавалджиев

2. Елка Милева Цоцоманска

3. Красимир Георгиев Цветков

4. Иван Георгиев Вършилов

5. Иванка Спасова Славова

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Джевдет Ибрям Чакъров

2. Тунджай Османов Наимов

3. Тамер Джемалов Бейсимов

4. Денис Себахтин Мустафа

5. Ферад Есад Мурад

6. Севгин Шакир Шакир

7. Струмен Димитров Авков

8. Сюзан Орхан Моллаюсеин

9. Емил Кънчев Жилов

10. Наил Наим Рустем

11. Хюсеин Айдънов Караджов

12. Неслян Дурхан Ходжаасан

13. Юсеин Хасан Карадон

14. Мелят Ибрахим Алимолла

15. Нуретин Айнур Тасим

16. Нелджан Хаккъева Моллахалилова

17. Фикрет Хюдаетов Шабанов

ПП “Национално Движение Единство”

1. Никола Петков Иванов

ПП “Партия на Българските Жени”

1. Яна Димитрова Георгиева

2. Йота Койчева Халачева

3. Илияна Тодорова Данчева-Кирилова

4. Делка Кирова Мачева

5. Росица Тодорова Лесева

6. Ася Евгениева Копринкова

7. Иванка Йорданова Чорлева

8. Нели Димитрова Иванчева

9. Ана Костадинова Трифонова

ПП “Единна Народна Партия”

1. Мария Василева Капон

2. Йоанна Мирославова Солакова

3. Димитър Александров Панайотов

4. Павел Итев Павлов

5. Димитър Николов Маринов

6. Даниела Петрова Димова

7. Мария Вескова Малчева

8. Иван Стефанов Загоров

9. Красимира Илиева Колева

10. Атанас Иванов Стоянов

11. Марин Пламенов Маринов

ПП “Съюз на Комунистите в България”

1. Петя Костадинова Паликрушева-Иванова

2. Георги Иванов Сакаджийски

3. Борислава Стоянова Иванова

 

Без категория ОБЛАСТ ПЛОВДИВ

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД