21-ви избирателен район – СЛИВЕН

Posted by at 13:38 0 Comment Print

ИЗБРАНИ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ

 Nr в бюлетината
15
Галя Енева Захариева
Десислава Жекова Танева
5
Валери Мирчев Жаблянов
Деян Цанков Дечев
 40 Янко Александров Янков
 14 Димитър Димчев Димов

ВСИЧКИ КАНДИДАТ-ДЕПУТАТИ

Сливен

ПП “Нова Алтернатива”

1. Теодор Димитров Одрински

2. Петър Иванов Димитров

3. Стефка Николаева Шевкенова

4. Андрея Панайотов Андреев

5. Иван Стефанов Петров

6. Йоана Живкова Георгиева

7. Елена Иванова Ножарова-Атанасова

8. Стефан Петров Петров

9. Стефан Василев Желязков

10. Татяна Атанасова Радева

11. Веселин Петров Балтов

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Петър Христов Петров

2. Тодор Георгиев Тодоров

3. Сашо Боев Стоянов

4. Кънчо Стоянов Русев

5. Никола Йорданов Петков

6. Евгений Павлов Круглий

7. Стоян Колев Стоянов

8. Тодор Събев Железчев

9. Красена Желязкова Йорданова

10. Янка Иванова Иванова

КП “Коалиция за България”

1. Валери Мирчев Жаблянов

2. Деян Цанков Дечев

3. Димитър Петров Динев

4. Соня Тенева Келеведжиева

5. Мариета Дойчева Петкова

6. Мария Радославова Стоянова

7. Наташа Петкова Пощова

8. Ваня Дечкова Колева

9. Корнелий Марков Желязков

10. Юри Михайлов Арнаудов

11. Вера Атанасова Атанасова

12. Пламен Георгиев Ранчев

КП “Център – Свобода и Достойнство”

1. Иван Благоев Благоев

2. Ашкън Рамадан Веиз

3. Даря Иванова Василева

4. Деница Димитрова Георгиева

5. Димитър Георгиев Паунов

6. Елена Иванова Кънчева

7. Иван Добрев Кушкиев

8. Радка Стоянова Иванова

9. Христо Петров Султанов

10. Златица Митева Кунева-Танева

11. Мирослава Петкова Митева-Тенева

12. Ралица Димчева Колева

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Цветан Георгиев Христов

2. Николай Динков Бабаджанов

3. Радослав Стоянов Събев

4. Сребрин Стоянов Събев

5. Георги Цанев Христов

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Михаил Георгиев Димитров

2. Дорислав Йорданов Господинов

3. Стоян Йорданов Дечев

4. Мариана Стефанова Терзиева

5. Шинка Тихомирова Танева

6. Мартин Илиев Узунов

7. Надежда Радостинова Гочева

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Венелин Динев Йорданов

2. Желязко Младенов Милев

3. Иванка Николова Михайлова

4. Кольо Иванов Колев

5. Йорданка Драганова Драголова

ПП “Либерален Алианс”

1. Елис Вейсалова Вейсалова

2. Петър Василев Георгиев

3. Трифон Христов Трифонов

ПП “Християн-Социален Съюз”

1. Румен Златев Русев

2. Андрей Йорданов Цветков

3. Милен Иванов Иванов

4. Росен Димитров Митев

5. Иван Николаев Иванов

6. Кремена Павлова Павлова

7. Красен Николов Сарандев

8. Калоян Вълчев Стоев

ПП “Атака”

1. Димитър Димчев Димов

2. Стоян Стаматов Пенев

3. Пламен Петков Иванов

4. Слав Михайлов Славов

5. Екатерина Василева Дончева

6. Минка Чернева Жабова

ПП “ГЕРБ”

1. Десислава Жекова Танева

2. Галя Енева Захариева

3. Станка Златева Христова

4. Марин Петров Кавръков

5. Тодор Йорданов Начев

6. Димитър Колев Павлов

7. Тодор Петров Бакалов

8. Коста Вангелов Белов

9. Мариана Петрова Иванова-Николова

10. Кристин Светославов Спасов

11. Даниела Николаева Павлова

12. Весела Стойкова Качарова

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Живко Христов Темелков

2. Таня Георгиева Пенева

3. Кирил Петров Кирчев

4. Дияна Георгиева Ангелова

5. Даниела Петкова Георгиева

6. Петър Христов Русчев

7. Радка Петрова Трифонова

8. Ивелина Василева Данчева

9. Зоя Апостолова Вангелова

10. Виолета Кирилова Георгиева

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Стефан Пасков Стефанов

2. Данчо Стойков Данев

3. Иван Стефанов Топалов

4. Даниел Петров Петров

5. Живко Иванов Недков

6. Иван Дончев Джуров

7. Петър Стефанов Костов

8. Радостина Христова Атларска

9. Николина Георгиева Стефанова

10. Виктория Руменова Михнева

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”

1. Женя Иванова Колева

2. Атанас Георгиев Скатов

3. Гергана Димитрова Маринова

4. Радостин Минков Динев

5. Веселин Дончев Бонев

6. Калоян Георгиев Калудов

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Мария Красимирова Тодорова

2. Емил Василев Андреев

3. Красимир Тодоров Тодоров

ПП “Средна Европейска Класа”

1. Яна Вангелова Вангелова

2. Деян Денев Денев

3. Константин Николов Камборлиев

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Димитър Димов Орманов

2. Красимир Желев Цонев

3. Стоян Желязков Митев

ПП “Лидер”

1. Кънчо Янев Филипов

2. Минко Танев Минчев

3. Доброслав Иванов Иванов

4. Галя Агоп Хачадурян

5. Стефан Тончев Кондузов

6. Христо Денев Сосеров

7. Ирина Недева Нейкова

8. Иван Димитров Иванов

9. Димитър Панайотов Голотвинов

10. Валентин Гочев Велев

11. Ангел Христов Ангелов

ПП “Зелените”

1. Николай Янков Сиджимов

2. Ренета Петрова Томова

3. Ивайло Манчев Манчев

4. Ромина Теодорова Кирчева

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Димитър Петров Сяров

2. Веселин Димитров Кънчев

3. Георги Петров Мавродиев

4. Николай Кръстев Николов

5. Александър Николаев Панайотов

6. Тодор Илиев Вълев

7. Яшар Дормуш Али

8. Стефка Димитрова Куцарова

ПП “Другата България”

1. Десислава Христова Андрова

2. Стилиан Георгиев Попов

3. Кинче Георгиева Байчева

4. Диляна Маринова Петрова

5. Георги Сашев Савов

ПП “Българската Левица”

1. Зорница Матеева Матеева

2. Полина Руменова Христова

3. Галина Тодорова Бояджиева-Колева

4. Кольо Стоянов Колев

5. Иван Добринов Илчев

6. Матей Иванов Матеев

ПП “Кауза България”

1. Жанета Ангелова Христова

2. Галена Неделчева Неделчева

3. Евгени Божидаров Данчев

4. Таня Колева Динева

5. Петър Петков Петров

6. Георги Ангелов Неделчев

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Нено Ненов Димов

2. Йордан Динев Господинов

3. Мъгърдич Ованес Хулиян

4. Нели Тодорова Драгнева

5. Пламена Стефкова Петрова

6. Ангел Михайлов Тичалиев

7. Ради Павлов Калинов

8. Никола Рашев Николов

9. Виолета Георгиева Йорданова

10. Пепа Божидарова Маркова

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”

1. Стоил Динев Стоилов

2. Димитър Асенов Трендафилов

3. Венцислав Божилов Кърпачев

4. Галина Петкова Иванова

5. Любомир Георгиев Маринов

6. Борислав Хинков Бочев

КП “Горда България”

1. Стайко Димитров Димитров

2. Георги Иванов Георгиев

3. Иван Николаев Марков

4. Гергана Николаева Минчева

5. Асимир Танев Иванов

6. Марин Георгиев Иванов

7. Панайот Йорданов Панайотов

8. Евгения Йорданова Маринова

9. Николай Стефанов Шевкенов

ПП “Глас Народен”

1. Кирил Илиев Георгиев

2. Стефка Александрова Русева

3. Диан Георгиев Дойчев

4. Даниела Ванева Данаилова

5. Цони Иванов Цонев

6. Димитър Василев Калудов

7. Радост Веселинова Николова-Салимова

8. Стефан Атанасов Стоянов

9. Събка Иванова Гечева

10. Христо Господинов Колев

ПП “Български Земеделски Народен Съюз”

1. Иван Петков Плачков

2. Катерина Любомирова Ангелова

3. Стефан Димитров Стефанов

4. Анна Ангелова Кънева

5. Александър Йорданов Георгиев

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Янко Александров Янков

2. Мустафа Юсеинов Мустафов

3. Валери Илиев Башев

4. Валентин Кръстев Георгиев

5. Ахмед Али Бинбаш

6. Петър Мирчев Петров

ПП “Национално Движение Единство”

1. Юри Симеонов Георгиев

2. Йордан Симеонов Георгиев

ПП “Партия на Българските Жени”

1. Милена Иванова Андонова

2. Виолета Енчева Илчева

3. Евгени Илчев Илчев

4. Галина Йоргова Атанасова

ПП “Единна Народна Партия”

1. Тодор Василев Василев

2. Станка Господинова Тачева-Йоргова

3. Емил Петров Милев

4. Силвия Миткова Данева

5. Красимир Танев Сербезов

6. Тодор Александров Тодоров

7. Йорданка Георгиева Йорданова

ПП “Съюз на Комунистите в България”

1. Димитър Михнев Даскалов

2. Васил Андонов Петкански

3. Петър Василев Ламбов

4. Али Юсеинов Якубов

 

Без категория ОБЛАСТ СЛИВЕН

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД