27-ми избирателен район – СТАРА ЗАГОРА

Posted by at 13:52 0 Comment Print

ИЗБРАНИ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ

 Nr в бюлетината
15
Аксения Бориславова Тилева
Кирил Добрев Добрев
Андон Петров Андонов
Пламен Веселинов Йорданов
5
Георги Чавдаров Анастасов
Георги Янчев Гьоков
Мариана Господинова Тотева
Атанас Стойнов Пъдев
 40
Шендоан Рамзи Халит
Халил Реджепов Летифов
 14 Ради Николов Стоянов

ВСИЧКИ КАНДИДАТ-ДЕПУТАТИ

Стара Загора

ПП “Нова Алтернатива”

1. Веселин Славов Василев

2. Неделчо Русев Неделчев

3. Румен Славчев Йорданов

4. Стоян Петров Стоянов

5. Снежана Стоянова Господинова

6. Кънчо Колев Колев

7. Стела Койчева Ванкова

8. Светослав Вълев Вълев

9. Соня Димитрова Малешкова

10. Йордан Петков Костов

11. Стела Маткова Маткова

12. Мариета Танчева Танчева

ПП “Демократическа Партия”

1. Любомир Георгиев Лисичков

2. Гинчо Петков Костов

3. Дилян Петров Караминков

4. Методи Йорданов Маринов

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Димитър Кирилов Байрактаров

2. Пламен Енчев Енев

3. Красимир Цанев Цанев

4. Калоян Стефанов Калчев

5. Ива Веселинова Иванова

6. Слави Господинов Вълчев

7. Анка Иванова Казакова

8. Иван Стефанов Божев

9. Петко Атанасов Георгиев

10. Деяна Господинова Моллова

11. Илияна Стоянова Димитрова

КП “Коалиция за България”

1. Сергей Дмитриевич Станишев

2. Георги Янчев Гьоков

3. Георги Чавдаров Анастасов

4. Мариана Господинова Тотева

5. Атанас Стойнов Пъдев

6. Николай Стефанов Терзиев

7. Гено Николаев Генов

8. Николай Стефанов Атанасов

9. Александър Димитров Минчев

10. Румен Димитров Димитров

11. Милена Колева Барекова

12. Боряна Яворова Генова

КП “Център – Свобода и Достойнство”

1. Стефан Георгиев Кенов

2. Сунай Реджеп Хаджъ

3. Дамян Димитров Тончев

4. Алиосман Басри Мурат

5. Галина Рускова Георгиева

6. Мехмед Назифов Кехайов

7. Стефан Бончев Бонев

8. Хасан Мехмед Ахмед

9. Валентина Мирчева Василева

10. Иван Минчев Кънев

11. Васил Данаилов Вълчев

12. Нейко Петков Буюклиев

13. Станислав Запрянов Стоянов

14. Радослав Костадинов Алексиев

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Петър Иванов Хлебаров

2. Антоанета Семкова Балова

3. Николай Динков Бабаджанов

4. Радослав Стоянов Събев

5. Сребрин Стоянов Събев

6. Георги Цанев Христов

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Александър Цоков Желязков

2. Павлина Радева Пойчева

3. Георги Божидаров Георгиев

4. Пламен Иванов Генов

5. Ивайло Димитров Михов

6. Миглена Василева Бошнакова

7. Виолета Колева Бонева

8. Олга Иванова Дескова

9. Любомир Иванов Минков

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Йордан Ангелов Нихризов

2. Георги Василев Ранов

3. Татяна Георгиева Георгиева

4. Николай Цонев Александров

5. Тончо Кирев Тонев

6. Станимира Колева Димова

7. Стоян Аспарухов Ангов

8. Иванка Петрова Дончева-Славова

9. Катя Георгиева Бойчева

10. Владимир Русев Русев

11. Венцислав Георгиев Димов

12. Румяна Проданова Иванова

13. Трифон Найденов Йорданов

14. Борис Тотев Марков

15. Марио Цанков Делийски

16. Атанас Русинов Георгиев

17. Стоян Василев Абаджиев

18. Стоян Митев Методиев

19. Димитър Маринов Стаматов

ПП “Либерален Алианс”

1. Кръстина Николова Таскова

2. Иван Стефанов Стефанов

3. Ахмед Мерданов Ахмедов

4. Иван Петров Венчарски

5. Мария Красимирова Вълчева

6. Владимир Иванов Александров

7. Станислав Димов Янков

ПП “Християн-Социален Съюз”

1. Роман Николаев Джуров

2. Пламен Захариев Зарков

3. Пламен Иванов Ушколов

4. Георги Бориславов Чапразов

5. Елина Трайкова Трайкова

6. Валентин Минков Василев

7. Румен Петков Вучков

8. Веселин Добрев Станев

9. Нина Тодорова Митрева

10. Татяна Николаева Георгиева

11. Таня Иванова Господинова

ПП “Атака”

1. Десислав Славов Чуколов

2. Гален Симеонов Монев

3. Ради Николов Стоянов

4. Георги Михайлов Сенгалевич

5. Михаил Петров Михайлов

6. Георги Петков Георгиев

7. Златина Стефанова Иванова

8. Галин Динков Добрев

9. Катя Минчева Аврамова

10. Марияна Георгиева Йорданова

11. Иван Стоилов Къндров

12. Енчо Бенев Видев

ПП “ГЕРБ”

1. Лиляна Павлова Николова

2. Кирил Добрев Добрев

3. Аксения Бориславова Тилева

4. Пламен Веселинов Йорданов

5. Андон Петров Андонов

6. Пламен Тенев Русев

7. Мирослав Бинев Вълев

8. Нели Иванова Калнева-Митева

9. Деляна Добромирова Николова

10. Христо Пенчев Бонев

11. Ангел Бориславов Филипов

12. Радостин Радославов Танев

13. Цветелин Димов Кършаков

14. Мариян Георгиев Димитров

15. Динко Танев Михайлов

16. Кристиян Колев Стоилов

17. Рени Йорданова Андонова

18. Добрин Георгиев Янков

19. Христина Танчева Милчева

20. Гочо Янчев Карагьозов

21. Мария Живкова Желязкова

22. Петко Недялков Петков

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Станимир Пламенов Стойчев

2. Радослав Славчев Танев

3. Светослав Митков Миневски

4. Христо Анастасов Адамов

5. Борис Петков Кърчев

6. Ирина Николаева Колева

7. Петър Генчев Петров

8. Йорданка Грозева Желева

9. Димитър Цанков Драгийски

10. Петко Иванов Ницов

11. Митко Георгиев Митев

12. Видьо Калев Видев

13. Иван Славов Иванов

14. Даниел Димитров Каменов

15. Георги Михайлов Каличков

16. Живко Валентинов Георгиев

17. Димитър Антонов Минчев

18. Ваня Стоянова Танева

19. Пламен Петров Иванов

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Кристиан Пенев Петков

2. Николинка Иванова Горова

3. Чавдар Костадинов Ангелов

4. Кръстина Минева Трифонова

5. Александър Митев Христов

6. Красимир Симеонов Червилов

7. Емил Петров Генчев

8. Павел Иванов Петров

9. Константин Жеков Балабанов

10. Манол Димитров Желев

11. Донка Бонева Миткова

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”

1. Мартин Константинов Костов

2. Симеон Валентинов Атанасов

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Мария Красимирова Тодорова

2. Емил Василев Андреев

ПП “Средна Европейска Класа”

1. Александър Евгениев Сандев

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Димитър Русев Митев

2. Пламен Тодоров Тодоров

3. Димитър Миронов Георгиев

4. Красимир Стойков Динев

5. Румен Василев Базитов

6. Нела Танева Минчева

7. Катя Петрова Димитрова

ПП “Лидер”

1. Кънчо Янев Филипов

2. Николай Тонев Колев

3. Васил Георгиев Донев

4. Славин Димитров Янакиев

5. Станчо Георгиев Леков

6. Антония Бойкова Петрова

7. Георги Павлов Димитров

8. Христо Ангелов Митевски

9. Валентин Георгиев Вангелов

10. Наньо Лалев Карадимов

11. Цветелин Кирилов Жоевски

12. Стоян Димитров Зайков

ПП “Зелените”

1. Димо Стефанов Стефанов

2. Антон Ангелов Ангелов

3. Васил Тодоров Къркеланов

4. Динко Желев Господинов

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Иван Николаев Иванов

2. Румен Стефанов Димитров

3. Станимир Денчев Трошев

4. Христина Иванова Иванова-Теодосиева

5. Иван Георгиев Лапчев

6. Милен Желязков Йовчев

7. Иван Бенчев Тенев

8. Нели Пеева Дакова

9. Иван Пенков Иванов

10. Айлин Мендерес Кунгюн

11. Стефан Стойчев Ганчев

12. Сашко Начев Стоянов

13. Николай Стефанов Петков

14. Георги Димитров Валеров

ПП “Другата България”

1. Петко Илиев Маринов

2. Наско Стефанов Гелимачев

3. Йордан Стоилов Тапанков

4. Иван Любомиров Радев

5. Тройчо Стефанов Троев

6. Христо Петров Христов

7. Марина Христова Бояджиева

8. Росица Монева Текелиева

9. Стилиян Александров Панов

10. Динка Георгиева Ангелова

11. Любомир Делчев Вълков

12. Кънчо Димов Николов

ПП “Българската Левица”

1. Боян Борисов Киров

2. Ели Тодорова Янчева

3. Стилиян Георгиев Калчев

4. Румен Стефанов Иванов

5. Иво Бенчев Йовчев

6. Елена Симеонова Алексова

7. Людмил Христов Стоянов

8. Веселин Иванов Вановски

9. Васил Георгиев Василев

ПП “Кауза България”

1. Ташко Иванов Петров

2. Ангел Атанасов Ангелов

3. Стоян Николаев Николов

4. Ангел Василев Пейчев

5. Стефан Красимиров Трендафилов

6. Сяро Драганов Сяров

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Христо Христов Ангеличин

2. Калоян Иванов Дамянов

3. Юлиян Маринов Ненчев

4. Лина Павлинова Попкръстева

5. Димитринка Тодорова Динкова

6. Иван Валентинов Дойчинов

7. Огнян Николаев Гаджев

8. Валентин Петров Генчев

9. Георги Йорданов Господинов

10. Ваня Иванова Иванова

11. Емилия Христозова Костова

12. Станимир Георгиев Радев

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”

1. Тодор Димитров Великов

2. Стойчо Христов Чичеков

3. Богдан Господинов Бонев

4. Боян Петков Папазов

5. Недялко Делчев Марчев

6. Златка Венциславова Колева

7. Теодора Жекова Динева

8. Калин Костов Кунев

9. Петя Иванова Чернева

10. Живко Христов Димитров

11. Даниела Митева Петрова

12. Стефка Станчева Станчева

13. Ивелина Дечева Балабанова

14. Стефан Колев Турлаков

15. Росица Георгиева Симова-Карапачова

16. Мими Бинева Петкова

17. Диляна Борисова Чолакова

18. Иванка Кънева Колева

19. Васил Христов Бъклов

20. Антоанета Делева Нанкова

КП “Българска Пролет”

1. Лора Любенова Тодорова

2. Надя Стефанова Терзиева

3. Илиян Веселинов Делчев

4. Петър Жеков Николов

5. Жельо Тодоров Георгиев

6. Иван Трифонов Трифонов

7. Полина Стефкова Димитрова

8. Ганчо Генчев Ганчев

9. Николай Славчев Пенев

КП “Горда България”

1. Димитър Александров Тодоров

2. Станислава Братанова Канева

3. Елена Стойчева Стойчева

4. Росица Русева Пенева

5. Величка Митева Вълева

6. Мариян Иванов Митев

7. Павлина Колева Стоянова

8. Цонко Петков Цонков

9. Атанас Стоянов Димитров

ПП “Глас Народен”

1. Йордан Стоянов Кръстанов

2. Васил Валентинов Минев

3. Михаил Михайлов Стефанов

4. Станимир Делянов Стоянов

5. Траян Ленков Лечев

6. Боян Петров Баев

7. Ивайло Митков Белчев

8. Георги Антонов Георгиев

9. Младен Атанасов Бобев

10. Николай Калчев Найденов

11. Ивелин Тонев Колев

12. Десислава Антонова Георгиева

ПП “Български Земеделски Народен Съюз”

1. Тодор Колев Кавалджиев

2. Стефан Петров Стратиев

3. Богдана Йорданова Камбурова

4. Петър Иванов Петров

5. Иван Петров Нейков

6. Светослав Стефков Кочмаров

7. Станко Димитров Стоянов

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Делян Славчев Пеевски

2. Халил Реджепов Летифов

3. Шендоан Ремзи Халит

4. Тунджай Рамадан Йозтюрк

5. Елифе Юсеинова Кискинова

6. Филип Александров Стоянов

7. Орхан Кемалов Асанов

8. Севги Сезгин Марем

9. Христомир Георгиев Христов

10. Щилиян Велинов Велинов

11. Ридван Байрям Иляз

12. Аптула Вейсал Аптула

13. Силвия Иванова Тодорова

14. Вахдет Асанов Мехмедов

15. Ахмед Мехмед Фъртън

16. Юрий Мишев Илиев

17. Алекси Йорданов Банков

18. Юлфет Мюмюн Мерт

19. Юсеин Юсеинов Юсменов

20. Теодор Йорданов Демирев

21. Ахмед Абдула Мехмед

22. Мурад Касим Моллаахмед

ПП “Национално Движение Единство”

1. Соня Иванова Велева

2. Васил Панайотов Генчев

3. Георги Младенов Младенов

ПП “Партия на Българските Жени”

1. Пламена Генчева Динчева

2. Биляна Иванова Стоянова

3. Биляна Стайкова Георгиева

4. Петя Иванова Петкова

5. Ива-Мария Диянова Маджарова

6. Ивелина Иванова Господинова

7. Димитринка Костова Джапанова

8. Ивета Колева Владинова

9. Ива Георгиева Николова

ПП “Единна Народна Партия”

1. Станчо Антонов Пенов

2. Христо Иванов Георгиев

3. Красимира Стоянова Малчева

4. Иван Стефанов Загоров

5. Анна Живкова Нанчева

6. Малин Стоянов Каращранов

7. Христо Михайлов Калцов

8. Огнян Борисов Георгиев

9. Евгения Станчева Маринова

10. Емил Христов Пенчев

11. Кральо Стефанов Орозов

12. Станчо Христов Киликчиев

13. Георги Атанасов Дамянов

ПП “Съюз на Комунистите в България”

1. Мария Ангелова Петрова

2. Димо Киров Василев

3. Димо Димиев Цонев

4. Тодор Иванов Чакъров

5. Живко Тошков Стойков

6. Мирослав Руменов Владинов

7. Ганчо Колев Ганчев

8. Михаил Минчев Минчев

9. Пейчо Петков Матев

10. Кънчо Генчев Кънев

11. Митко Енев Танев

12. Моньо Добрев Монев

13. Георги Делев Колев

14. Милчо Господинов Милев

15. Станимир Недялков Станков

16. Марин Иванов Абрашев

 

Без категория ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА

Related Posts

Вашият коментар

КОНТАКТИ

ГЛОБАЛ АГРО ЕООД
Моб. 0898 680 550
Тел. 02/49 000 58
info@mapsbg.com

СПОДЕЛЕТЕ

Условия за ползване

Всички права са запазени.
Всички права на интелектуална собственост върху картографските информационни ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Глобал Агро ЕООД